تبلیغات

بازدید کننده عزیز برای مشاهده بهتر وبلاگ از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کنید

به وبلاگ من خوش آمدید اخبار و نقد فیلم های هالیوود - Dido


اخبار و نقد فیلم های هالیوود


Dido
چهارشنبه 4 آبان 1384

با عرض ببخشید من چند روزی هست که آپ نکردم ( به علت قطع تلفن )

نقد و بررسی فیلم های Doom و The Fog و افسانه زورو ( اگه دیر شده ببخشید ) می نویسم همون طور که پیش بینی می کردم فروش دوم افتضاح بود ولی طرفداران دوم راضی بودن. خانم جنیفر لوپز هم جو اسکار گرفتتش یه فیلم اسکاری بازی کرده حالا شایعه شده که برای اسکار کاندید میشه اگه این طوری باشه من یکی دیگه اسکار رو نگاه نمی کنم.


امروزقسمتی از زندگی نامه Dido  ( دایدو ) که از سایت اصلی دایدو گرفتم  رو براون ترجمه کردم امید وارم خوشتون بیاد.

تاریخ تولد : 25 دسامبر 1971
متولد : اندن . انگلیس

وقتی 5 سالش بود یک ضبط صوت دزدید و این کار منجر به زندانی شدنش نشد و شروع به ضبط موسقی خود با فلوط کرد . این کار او اغازی بود برای وارد شدن به مدرسه موسقی گویل هال در لندن. چیز عجیب درباره این کودک اینکه وقتی 10 ساله بود پیانو و ویلولن می نواخت و با ظبط صوت کار می کرد ( منظور از ضبط صوت همان دستگاهای بزرگ ضبط صدا و اتاق ضبط صداست ) در سنین 13 تا 19 سالگی او کار های عجیبی نظیر دزدین مجموعه صفحات گرامافون بردارش که عبارت بود کارهای گروه  کلش و پاپ گروپ تا دوران دوران. و دست به مسافرت در خاک انگلیس میزد همراه با مجموعه موسیقی کلاسیکش .
رفته رفته دادو انقدر دلباخته موزیک شد که از یک شنونده صرف به به یک مشارکت چی تبدیل گردید و با گروههای موزیک های مختلفی چه در داخل و چه در خارج لندن همکاری کرد با اینکه برادرش رولو به او هشدار میداد که مواظب شغلش باشد .
او به تدریج به عنوان اولین کارش البوم گروهی را بیرون داد که برادرش در سال 1995 تشکیل داده بود.


در سال 1999 آلبوم اولش No Angel  را بیرون داد که مجموعه ای ازآهنگ هایی بود که نظر عموم را به خود جذب می کرد که نهایتا منجر به فروش بیش از 120 میلیون عدد ( نوار و CD ) شد این امار در انگلیس خودش نوعی رکورد بود و باعث شد که او  به عنوان یک خواننده معروف پر کار انگلیسی به همه معرفی شود و در دسته ان گروه ازهنرمندان انگلیسی قرار داد که در هزاره سوم شهرت جهانی یافتند .
عنوان و اشعار آهنگ های دایدو بیانگر این است که شخصا در زنگی کنونی ام برای چه زندگی می کنم چه فکر می کنم و می خواهم در آینده چگونه زندگی کنم.عیبی که می توان به  آهنگ No Angel گذاشت که موفقیت خیلی راحت بستگی به شانس دارد تصمیم Eminem به کپی برداری از آهنگ Thank you واستفاده  از ان در آهنگ خودش Stan  این عقیده را تاکید می کند.
در ستامبر 2003 دایدو آلبوم دوم خودش را با نام Life For Rent  منتشر کرد و اولین ویدیویی که ازش خواند White Flog  با هنر نمایی دیوید برونز ( بازیگر سریال آنجل ) بود که این در فروش آلبوم دومش نقش بسازایی داشت.
دایدو می گوید : من واقعا احساس می کنم در مورد راهم ( موفقیت در موسیقی ) واقعا خوش شانس بودم و دوست دارم به شادی و موفقیت کامل برسم قبل از اینکه بمیرم.

من براتون متن بهترین آهنگ های دایدو در اینجا آپلود کردم اگه دوست داشتین بگیرین.
نوشته شده توسط کلارک در چهارشنبه 4 آبان 1384 و ساعت 09:10 ق.ظ

هر گونه کپی برداری از مطالب این وبلاگ بدون ذکر نام وبلاگ غیر مجاز است
M,F